70V3399S133PRFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V3399S133PRFI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 2M PARALLEL 128TQFP
Fitxak: 1.70V3399S133PRFI8.pdf2.70V3399S133PRFI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70V3399S133PRFI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V3399S133PRFI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3878 pcs Datuen fitxa 1.70V3399S133PRFI8.pdf2.70V3399S133PRFI8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 128-TQFP (14x20)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 128-LQFP Beste izenak IDT70V3399S133PRFI8
IDT70V3399S133PRFI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 2Mb (128K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 128-TQFP (14x20) Erlojuaren maiztasuna 133MHz