70T3599S166BF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3599S166BF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70T3599S166BF8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 208CABGA
Fitxak: 1.70T3599S166BF8.pdf2.70T3599S166BF8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 998 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
70T3599S166BF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70T3599S166BF8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 998 pcs Datuen fitxa 1.70T3599S166BF8.pdf2.70T3599S166BF8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.4 V ~ 2.6 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 208-CABGA (15x15)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 208-LFBGA Beste izenak IDT70T3599S166BF8
IDT70T3599S166BF8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15) Erlojuaren maiztasuna 166MHz