70T3319S166BFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70T3319S166BFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 208FPBGA
Fitxak: 70T3319S166BFG8.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 983 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 983 pcs
  • Mezua
70T3319S166BFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70T3319S166BFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 208FPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 983 pcs Datuen fitxa 70T3319S166BFG8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.4 V ~ 2.6 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 208-FPBGA (15x15)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 208-LFBGA Beste izenak IDT70T3319S166BFG8
IDT70T3319S166BFG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (256K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-FPBGA (15x15) Erlojuaren maiztasuna 166MHz