70T3319S133BC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3319S133BC8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70T3319S133BC8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Fitxak: 70T3319S133BC8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
70T3319S133BC8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70T3319S133BC8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 1126 pcs Datuen fitxa 70T3319S133BC8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.4 V ~ 2.6 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 256-CABGA (17x17)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 256-LBGA Beste izenak IDT70T3319S133BC8
IDT70T3319S133BC8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (256K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Erlojuaren maiztasuna 133MHz