7037L20PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7037L20PFI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7037L20PFI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 576K PARALLEL 100TQFP
Fitxak: 7037L20PFI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7037L20PFI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7037L20PFI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6787 pcs Datuen fitxa 7037L20PFI8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 20ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak IDT7037L20PFI8
IDT7037L20PFI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 576Kb (32K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Sarbide Denbora 20ns
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
70383 MED SLVR METAL 1/4
70383 MED SLVR METAL 1/4"X40'
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Stockean: 5717 pcs
Deskarga:
RFQ
70376 TOMATO RED 1/4
70376 TOMATO RED 1/4"X40'
fabrikatzaileak: 3M
Stockean: 6660 pcs
Deskarga:
RFQ
7037L20PF8
7037L20PF8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC SRAM 576K PARALLEL 100TQFP
Deskarga: 7037L20PF8.pdf
7037L15PF
7037L15PF
Deskarga: 7037L15PF.pdf
7037Y4CDB+U622
7037Y4CDB+U622
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Deskarga: 7037Y4CDB+U622.pdf
7037L20PFI
7037L20PFI
Deskarga: 7037L20PFI.pdf
7037L20PF
7037L20PF
Deskarga: 7037L20PF.pdf
7038
fabrikatzaileak: VCC (Visual Communications Company)
deskribapena: LAMP AVIATION T1 INCAND BAY BASE
7037L15PF8
7037L15PF8
Deskarga: 7037L15PF8.pdf
7038BG
7038BG
fabrikatzaileak: Aavid Thermalloy
deskribapena: BOARD LEVEL HEAT SINK
Deskarga: 7038BG.pdf
70385 LGT GOLD METAL 1/4
70385 LGT GOLD METAL 1/4"X40'
7038
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: LED HOLDER T1 3MM NYLON NATURAL