7027L55PFG/2909
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7027L55PFG/2909
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Fitxak: 7027L55PFG/2909.pdf
  • Mezua
7027L55PFG/2909ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7027L55PFG/2909 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4239 pcs Datuen fitxa 7027L55PFG/2909.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)