7025S55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7025S55J8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7025S55J8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 128K PARALLEL 84PLCC
Fitxak: 1.7025S55J8.pdf2.7025S55J8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7025S55J8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7025S55J8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3019 pcs Datuen fitxa 1.7025S55J8.pdf2.7025S55J8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 84-PLCC (29.21x29.21)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 84-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT7025S55J8
IDT7025S55J8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount