650GI-44LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 650GI-44LFT
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLK SYNTHESIZER 16-TSSOP
Fitxak: 650GI-44LFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
650GI-44LFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 650GI-44LFT fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLK SYNTHESIZER 16-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44728 pcs Datuen fitxa 650GI-44LFT.pdf
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota Clock/Frequency Synthesizer
Hornitzaileen gailuen paketea 16-TSSOP Series -
Ratio - Input: Irteera 1:3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Irteera CMOS Beste izenak ICS650GI-44LFT
ICS650GI-44LFT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Clock, Crystal
Maiztasuna - Geh 50MHz Bereizgailua / biderkatzailea No/No