6116LA55DB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
6116LA55DB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6116LA55DB
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL 24CDIP
Fitxak: 6116LA55DB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
6116LA55DBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6116LA55DB fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 8049 pcs Datuen fitxa 6116LA55DB.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 24-CDIP
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 24-CDIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak IDT6116LA55DB
IDT6116LA55DB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Through Hole