4MA250000Z3BACUGI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4MA250000Z3BACUGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: 4MA250000Z3BACUGI8.pdf
  • Mezua
4MA250000Z3BACUGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4MA250000Z3BACUGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6500 pcs Datuen fitxa 4MA250000Z3BACUGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 4MA
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak IDT4MA250000Z3BACUGI8
IDT4MA250000Z3BACUGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 250MHz Deskribapen zehatza 250MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 90mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -