4MA212500Z3AACUGI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4MA212500Z3AACUGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 4MA212500Z3AACUGI.pdf
  • Mezua
4MA212500Z3AACUGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4MA212500Z3AACUGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2898 pcs Datuen fitxa 4MA212500Z3AACUGI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 4MA
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak IDT4MA212500Z3AACUGI
IDT4MA212500Z3AACUGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 212.5MHz Deskribapen zehatza 212.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -