4MA066000Z3AACUGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
4MA066000Z3AACUGI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4MA066000Z3AACUGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: 4MA066000Z3AACUGI.pdf
  • Mezua
4MA066000Z3AACUGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4MA066000Z3AACUGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 66.000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3656 pcs Datuen fitxa 4MA066000Z3AACUGI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 4MA
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak IDT4MA066000Z3AACUGI
IDT4MA066000Z3AACUGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 66MHz Deskribapen zehatza 66MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 100mA (Typ) Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4MA050000Z4BACTGI8
4MA050000Z4BACTGI8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD
Stockean: 6289 pcs
Deskarga:
RFQ
4MA074175Z4AACUGI
4MA074175Z4AACUGI
deskribapena: OSC MEMS 74.175MHZ LVDS SMD
Stockean: 2773 pcs
Deskarga:
RFQ
4MA066000Z3AACUGI8
4MA066000Z3AACUGI8
deskribapena: OSC MEMS 66.000MHZ LVPECL SMD