4HF050000Z3BACXGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4HF050000Z3BACXGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
Fitxak:
  • Mezua
4HF050000Z3BACXGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4HF050000Z3BACXGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6555 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series 4HF
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak IDT4HF050000Z3BACXGI
IDT4HF050000Z3BACXGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead