495-25-141JB4I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 495-25-141JB4I
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Fitxak: 495-25-141JB4I.pdf
  • Mezua
495-25-141JB4Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 495-25-141JB4I fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3443 pcs Datuen fitxa 495-25-141JB4I.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series - balorazio -
Packaging Strip Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 10pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 25MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms Deskribapen zehatza 25MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
495-25-141JB4I8
495-25-141JB4I8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD