2308A-1HDCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2308A-1HDCG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLOCK MULT ZD HI DRV 16-SOIC
Fitxak: 2308A-1HDCG.pdf
  • Mezua
2308A-1HDCGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2308A-1HDCG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLOCK MULT ZD HI DRV 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7004 pcs Datuen fitxa 2308A-1HDCG.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Mota Multiplier, Zero Delay Buffer
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
Ratio - Input: Irteera 1:8 Packaging Tube
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Irteera LVTTL Beste izenak IDT2308A-1HDCG
IDT2308A-1HDCG-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako LVTTL
Maiztasuna - Geh 133.3MHz Bereizgailua / biderkatzailea No/No