1339AC-31SRGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1339AC-31SRGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Fitxak: 1339AC-31SRGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1339AC-31SRGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1339AC-31SRGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46863 pcs Datuen fitxa 1339AC-31SRGI8.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.3 V ~ 3.7 V Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Alarm, Leap Year, Square Wave Output, Trickle-Charger Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 200µA @ 3.63V ~ 5.5V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1339C-31SRI8
1339C-31SRI8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Stockean: 39992 pcs
Deskarga: 1339C-31SRI8.pdf
RFQ
13399
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: BG STSHLD MTL-IN 20''X24'' 100EA
Stockean: 1129 pcs
Deskarga: 13399.pdf
RFQ
1339AC-31SRGI
1339AC-31SRGI
Deskarga: 1339AC-31SRGI.pdf
133I,AL
133I,AL
fabrikatzaileak: Serpac Electronic Enclosures
deskribapena: BOX ABS ALMOND 4.38"L X 3.25"W
Deskarga: 133I,AL.pdf
133I,BK
133I,BK
deskribapena: BOX ABS BLACK 4.38"L X 3.25"W
Deskarga: 133I,BK.pdf
1339A 0037500
1339A 0037500