RY4S-UAC220-240V
IDECIDEC
IDEC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RY4S-UAC220-240V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 230V
Fitxak: RY4S-UAC220-240V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RY4S-UAC220-240Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RY4S-UAC220-240V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6976 pcs Datuen fitxa RY4S-UAC220-240V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 184 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 69 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 240VAC, 30VDC - Max
Series RY Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1327 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 55°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 230VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C)
Bobina tentsioa 230VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 18.8 kOhms Coil Power -
Bobina korrontea 4.3mA