RU4S-M-A24
IDECIDEC
RU4S-M-A24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RU4S-M-A24
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V
Fitxak: RU4S-M-A24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RU4S-M-A24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RU4S-M-A24 fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6643 pcs Datuen fitxa RU4S-M-A24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series RU Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1565 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 6A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C)
Bobina tentsioa 24VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 164 Ohms Coil Power -
Bobina korrontea 42.5mA