RTE-P1D12
IDECIDEC
RTE-P1D12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTE-P1D12
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena TIMER 8-PIN PLUG-IN DPDT 10A
Fitxak: RTE-P1D12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
RTE-P1D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTE-P1D12 fabrikatzailea IDEC
deskribapena TIMER 8-PIN PLUG-IN DPDT 10A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1933 pcs Datuen fitxa RTE-P1D12.pdf
Tentsioa - hornidura 12VDC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal)
Series RTE Erlazio mota Mechanical Relay
Beste izenak 1885-1019 Muntaketa mota Socketable
Funtzio Programmable (Multi-Function) Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 600 Hrs Delay 10A @ 240VAC/30VDC Socketable
Denbora atzeratzea 0.1 Sec ~ 600 Hrs Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 240VAC/30VDC