RR3B-ULAC24V
IDECIDEC
RR3B-ULAC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR3B-ULAC24V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Fitxak: RR3B-ULAC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RR3B-ULAC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR3B-ULAC24V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5116 pcs Datuen fitxa RR3B-ULAC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VAC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 240VAC, 30VDC - Max
Series RR Askatu ordua 25ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1258 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 40°C
Denbora eragilea 25ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver (Ag) Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C)
Bobina tentsioa 24VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 79 Ohms Coil Power -
Bobina korrontea 105mA