RR1BA-ULDC24V
IDECIDEC
RR1BA-ULDC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RR1BA-ULDC24V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Fitxak: RR1BA-ULDC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RR1BA-ULDC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RR1BA-ULDC24V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6374 pcs Datuen fitxa RR1BA-ULDC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 240VAC, 30VDC - Max
Series RR Askatu ordua 25ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1551 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 40°C
Denbora eragilea 25ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver (Ag) Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 400 Ohms Coil Power -
Bobina korrontea 60.0mA