RH3B-ULDC24V
IDECIDEC
RH3B-ULDC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH3B-ULDC24V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Fitxak: RH3B-ULDC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RH3B-ULDC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH3B-ULDC24V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5135 pcs Datuen fitxa RH3B-ULDC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 120VAC, 30VDC - Max
Series RH Askatu ordua 25ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1060 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Denbora eragilea 25ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Diode, LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 400 Ohms Coil Power -
Bobina korrontea 60.0mA