RH2B-ULCAC110-120V
IDECIDEC
RH2B-ULCAC110-120V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RH2B-ULCAC110-120V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Fitxak: RH2B-ULCAC110-120V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RH2B-ULCAC110-120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RH2B-ULCAC110-120V fabrikatzailea IDEC
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6483 pcs Datuen fitxa RH2B-ULCAC110-120V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tentsio aldatzea 240VAC, 30VDC - Max
Series RH Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1475 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator, Test Button
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 120VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power - Bobina korrontea 8.0mA