PS5R-VE24
IDECIDEC
PS5R-VE24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PS5R-VE24
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena POWER SUPPLY 90W 24VDC DIN
Fitxak: PS5R-VE24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 922 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PS5R-VE24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PS5R-VE24 fabrikatzailea IDEC
deskribapena POWER SUPPLY 90W 24VDC DIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 922 pcs Datuen fitxa PS5R-VE24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.25" L x 1.42" W x 3.74" H (108.0mm x 36.0mm x 95.0mm)
Series PS5R-V Energia (Watts) 90W
Beste izenak 1885-1490 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 65°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.75A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.75A Homologazioak CE, cULus, TUV