HW1B-M1F10-S
IDECIDEC
HW1B-M1F10-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HW1B-M1F10-S
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena 22MM PUSHBUTTON BLUE
Fitxak: HW1B-M1F10-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HW1B-M1F10-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HW1B-M1F10-S fabrikatzailea IDEC
deskribapena 22MM PUSHBUTTON BLUE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7749 pcs Datuen fitxa HW1B-M1F10-S.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 110V
Mota Standard Amaiera estiloa Screw Terminal
Aldatu funtzioa Off-Mom Series HW
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 22.30mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak 1885-1661 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C
Muntaketa mota Panel Mount, Front Bizitza mekanikoa 5,000,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa -
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Uneko balorazioa 10A (AC), 8A (DC)