APD199DN-W-120V
IDECIDEC
IDEC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APD199DN-W-120V
Fabrikatzaileak / Marka: IDEC
Produktuaren Deskribapena PB PILOT LIGHT 30MM
Fitxak:
  • Mezua
APD199DN-W-120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APD199DN-W-120V fabrikatzailea IDEC
deskribapena PB PILOT LIGHT 30MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6027 pcs Datuen fitxa
Uhin - gailurra - Tentsioa 120V
Angeluen ikuspegia - Mota LED
Amaiera estiloa Screw Terminal Series TWTD
balorazio AC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 1.18" (30.0mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa - Lentearen gardentasuna -
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top Lente kolorea White
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea -
Ingress Protection IP65, NEMA 4X, 13 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator 120V Round with Domed Top Screw Terminal Oraingo -