V301HB34
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V301HB34 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V301HB34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
V301HB34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V301HB34 fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11464 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 423V Varistor Tentsioa (Max) 470V
Series HB34 RoHS egoera Bulk
polarizazio Square 34mm, Formed Tabs Orientazio 1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Portuen kopurua 410VDC
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 300VAC Gehienezko AC bolumena 430J
Fabrikatzailearen zatia zenbakia V301HB34 Energia 40kA
deskribapena VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM Oraina - Surge 517V
Edukiera @ maiztasuna 4100pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V301HB34
V301HB34
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM