V301HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V301HG34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V301HG34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V301HG34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V301HG34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9522 pcs Datuen fitxa V301HG34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series HG34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 410V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 430J
Deskribapen zehatza 470V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 4100pF @ 1MHz