5KP85CA-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP85CA-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP85CA-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85VWM 137VC AXIAL
Fitxak: 5KP85CA-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
5KP85CA-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP85CA-B fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 85VWM 137VC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28744 pcs Datuen fitxa 5KP85CA-B.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 94.4V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 85V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 5KP
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Energia - Peak Pulse 37.2A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 5KP85CA-B deskribapena TVS DIODE 85VWM 137VC AXIAL
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V Edukiera @ maiztasuna -