04583.15DR
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
04583.15DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04583.15DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A
Fitxak: 04583.15DR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
04583.15DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04583.15DR fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194216 pcs Datuen fitxa 04583.15DR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 48V Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm)
Series NANO²® 458 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Erantzun Denbora Board Mount (Cartridge Style Excluded) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 50A
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 04583.15DR Fuseholder mota 0.045 Ohm
deskribapena FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A DC Erresistentzia hotza 2.457
Uneko balorazioa 3.15A Oraina - Ihesaldia 75V
Kolore - Class Fast
Homologazioak cURus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
045806.3DR
045806.3DR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC
Stockean: 150786 pcs
Deskarga: 045806.3DR.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE BOARD MNT 3.5A 48VAC 75VDC
Stockean: 183485 pcs
Deskarga: 045803.5DR.pdf
RFQ
04582
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: HEEL GROUNDER
Deskarga:
04583.15DR
04583.15DR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: FUSE NANO2 75V 1206 FAST 3.15A
Deskarga: 04583.15DR.pdf
04581
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: HEEL GROUNDER 10PK
Deskarga:
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN HD ARRAY 299POS MALE GOLD
Deskarga: 0458300223.pdf
deskribapena: CONN HD ARRAY 195POS MALE GOLD
Deskarga: 0458300015.pdf
deskribapena: CONN HD ARRAY 299POS FEMALE GOLD
deskribapena: CONN HD ARRAY 91POS MALE GOLD
deskribapena: FUSE BOARD MNT 1.25A 48VAC 75VDC