045806.3DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045806.3DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 045806.3DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC
Fitxak: 045806.3DR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
045806.3DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 045806.3DR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 6.3A 32VAC 75VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150786 pcs Datuen fitxa 045806.3DR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 75V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm) Series NANO²® 458
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 0458063DR
F2938TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 14.37
DC Erresistentzia hotza 0.0192 Ohms Uneko balorazioa 6.3A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A