PPTR0040AP5VN-R120
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPTR0040AP5VN-R120
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANSDUCER
Fitxak: 1.PPTR0040AP5VN-R120.pdf2.PPTR0040AP5VN-R120.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 29 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 29 pcs
  • Mezua
PPTR0040AP5VN-R120ren zehaztapenak
deskribapena PRESSURE TRANSDUCER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 29 pcs Datuen fitxa 1.PPTR0040AP5VN-R120.pdf2.PPTR0040AP5VN-R120.pdf
Tentsioa - hornidura 6 V ~ 30 V Amaiera estiloa PC Pin
Hornitzaileen gailuen paketea - Series PPTR
Presio mota Absolute Port Style Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder
Irteerako mota Analog, RS-485 Irteera 0 V ~ 5 V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa 40 PSI (275.79 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehieneko presioa 120 PSI (827.37 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 40 PSI (275.79 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder zehaztasun ±0.24%