PPT2-0100GXW5VS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPT2-0100GXW5VS
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANSDUCER
Fitxak: 1.PPT2-0100GXW5VS.pdf2.PPT2-0100GXW5VS.pdf3.PPT2-0100GXW5VS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 65 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
  • Mezua
PPT2-0100GXW5VSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PPT2-0100GXW5VS fabrikatzailea Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
deskribapena PRESSURE TRANSDUCER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 6 V ~ 34 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series PPT2
Presio mota Vented Gauge Port Style Barbed, Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube Pakete / kasua Module Cube
Irteerako mota Analog, RS-485 Irteera 0 V ~ 5 V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa 100 PSI (689.48 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa 300 PSI (2068.43 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube zehaztasun ±0.0375%