PPT2-0100GKK5VE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPT2-0100GKK5VE
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 100PSIG
Fitxak: 1.PPT2-0100GKK5VE.pdf2.PPT2-0100GKK5VE.pdf3.PPT2-0100GKK5VE.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Stock egoera 58 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 58 pcs
  • Mezua
PPT2-0100GKK5VEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PPT2-0100GKK5VE fabrikatzailea Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
deskribapena PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 100PSIG Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Tentsioa - hornidura 6 V ~ 34 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series PPT2
RoHS egoera RoHS Compliant Presio mota Gauge
Port Style Threaded Portuaren tamaina Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Dual
Pakete / kasua Module Cube Irteerako mota Analog, RS-485
Irteera 0 V ~ 5 V Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C
Presio operatiboa 100 PSI (689.48 kPa) Gehieneko presioa 600 PSI (4136.85 kPa)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
zehaztasun ±0.075%