PPT0100DXF5VB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPT0100DXF5VB
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANSDUCER
Fitxak: 1.PPT0100DXF5VB.pdf2.PPT0100DXF5VB.pdf3.PPT0100DXF5VB.pdf4.PPT0100DXF5VB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 72 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 72 pcs
  • Mezua
PPT0100DXF5VBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PPT0100DXF5VB fabrikatzailea Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
deskribapena PRESSURE TRANSDUCER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioa - hornidura 5.5 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Differential Port Style Filtered, Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter Pakete / kasua Module Cube
Irteerako mota Analog, RS-485 Irteera 0 V ~ 5 V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa ±100 PSI (±689.48 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa ±300 PSI (±2068.43 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor ±100 PSI (±689.48 kPa) Differential Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube zehaztasun ±0.05%