PPT0020DFW2VB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPT0020DFW2VB
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANSDUCER
Fitxak: 1.PPT0020DFW2VB.pdf2.PPT0020DFW2VB.pdf3.PPT0020DFW2VB.pdf4.PPT0020DFW2VB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 85 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
  • Mezua
PPT0020DFW2VBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PPT0020DFW2VB fabrikatzailea Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
deskribapena PRESSURE TRANSDUCER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioa - hornidura 5.5 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Differential Port Style Barbed, Filtered
Portuaren tamaina Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Pakete / kasua Module Cube
Irteerako mota Analog, RS-232 Irteera 0 V ~ 5 V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa ±20 PSI (±137.9 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa ±60 PSI (±413.69 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor ±20 PSI (±137.9 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube zehaztasun ±0.05%