PPT0010GRF2VB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPT0010GRF2VB
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANSDUCER
Fitxak: 1.PPT0010GRF2VB.pdf2.PPT0010GRF2VB.pdf3.PPT0010GRF2VB.pdf4.PPT0010GRF2VB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 78 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
  • Mezua
PPT0010GRF2VBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PPT0010GRF2VB fabrikatzailea Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
deskribapena PRESSURE TRANSDUCER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioa - hornidura 5.5 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Vented Gauge Port Style Barbed, Filtered
Portuaren tamaina Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Pakete / kasua Module Cube
Irteerako mota Analog, RS-232 Irteera 0 V ~ 5 V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa 10 PSI (68.95 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa 30 PSI (206.84 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube zehaztasun ±0.05%