PPT0010DFW2VA
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PPT0010DFW2VA
Fabrikatzaileak / Marka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANSDUCER
Fitxak: 1.PPT0010DFW2VA.pdf2.PPT0010DFW2VA.pdf3.PPT0010DFW2VA.pdf4.PPT0010DFW2VA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 95 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PPT0010DFW2VAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PPT0010DFW2VA fabrikatzailea Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
deskribapena PRESSURE TRANSDUCER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioa - hornidura 5.5 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Differential Port Style Barbed, Filtered
Portuaren tamaina Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Pakete / kasua Module Cube
Irteerako mota Analog, RS-232 Irteera 0 V ~ 5 V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa ±10 PSI (±68.95 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa ±30 PSI (±206.84 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor ±10 PSI (±68.95 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube zehaztasun ±0.05%