A10R106NK
HoffmannHoffmann
A10R106NK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A10R106NK
Fabrikatzaileak / Marka: Hoffmann
Produktuaren Deskribapena BOX STEEL GRAY 10"L X 10"W
Fitxak: A10R106NK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
A10R106NKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A10R106NK fabrikatzailea Hoffmann
deskribapena BOX STEEL GRAY 10"L X 10"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1343 pcs Datuen fitxa A10R106NK.pdf
pisu 9.5 lbs (4.3kg) Lodiera -
Tamaina / dimentsioa 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series - balorazio IP32, NEMA 3R, UL-50, 50E
Beste izenak 1441-1032 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Steel
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 5.984" (152.00mm)
Ezaugarriak Wall Mount Deskribapen zehatza Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 5.984" (152.00mm)
Diseinua Cover Included Edukiontzi mota Box
Kolore Gray Area (L x W) 100 in² (645 cm²)