ST40X-24S-CV
HiroseHirose
ST40X-24S-CV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST40X-24S-CV
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS SOLDER
Fitxak: ST40X-24S-CV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ST40X-24S-CVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST40X-24S-CV fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 24POS SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5321 pcs Datuen fitxa ST40X-24S-CV.pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge -
Series ST Errenkada tartea -
Pitch 0.020" (0.50mm) Packaging Tray
Beste izenak *ST40X-24S-CV
H1950
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Shielded Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 24 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold Harremanetarako mota Non-Gender Specific
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug Kolore Black
Kable amaitzea Solder
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ST40X-18S-CVR(80)
ST40X-18S-CVR(80)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 18POS SOLDER CBL MNT
Stockean: 2940 pcs
Deskarga: ST40X-18S-CVR(80).pdf
RFQ
ST40X-18S-CVR(30)
ST40X-18S-CVR(30)
fabrikatzaileak: Hirose
Stockean: 34787 pcs
Deskarga: ST40X-18S-CVR(30).pdf
RFQ
ST40X-24S-CV1(80)
ST40X-24S-CV1(80)
deskribapena: CONN PLUG 24POS SOLDER
Deskarga: ST40X-24S-CV1(80).pdf
ST40X-18S-CV1
ST40X-18S-CV1
deskribapena: CONN PLUG 18POS SOLDER
Deskarga: ST40X-18S-CV1.pdf
ST40X-24S-CV1(30)
ST40X-24S-CV1(30)
Deskarga: ST40X-24S-CV1(30).pdf
ST40X-18S-CV(81)
ST40X-18S-CV(81)
Deskarga: ST40X-18S-CV(81).pdf
ST40X-24S-CV1(02)
ST40X-24S-CV1(02)
Deskarga: ST40X-24S-CV1(02).pdf
ST40X-24S-CV(30)
ST40X-24S-CV(30)
Deskarga: ST40X-24S-CV(30).pdf
ST40X-18S-CV(80)
ST40X-18S-CV(80)
Deskarga: ST40X-18S-CV(80).pdf
ST40X-24S-CV(80)
ST40X-24S-CV(80)
Deskarga: ST40X-24S-CV(80).pdf
ST40X-24S-CV(81)
ST40X-24S-CV(81)