ST40X-10S-CVR(30)
HiroseHirose
ST40X-10S-CVR(30) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST40X-10S-CVR(30)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Fitxak: ST40X-10S-CVR(30).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mezua
ST40X-10S-CVR(30)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST40X-10S-CVR(30) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39883 pcs Datuen fitxa ST40X-10S-CVR(30).pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge -
Series ST Errenkada tartea -
Pitch 0.020" (0.50mm) Packaging Tray
Beste izenak H125280
ST40X-10S-CVR(30)-ND
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Shielded Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold Harremanetarako mota Non-Gender Specific
Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug Kolore Black
Kable amaitzea Solder
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ST4045C
ST4045C
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Stockean: 62711 pcs
Deskarga: ST4045C.pdf
RFQ
ST40X-10S-CV(80)
ST40X-10S-CV(80)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 10POS SOLDER PCB
Stockean: 5024 pcs
Deskarga: ST40X-10S-CV(80).pdf
RFQ
ST40X-18S-CV(30)
ST40X-18S-CV(30)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG 18POS SOLDER
Deskarga: ST40X-18S-CV(30).pdf
ST40X-10S-CV(30)
ST40X-10S-CV(30)
Deskarga: ST40X-10S-CV(30).pdf
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Deskarga: ST40120C.pdf
ST40X-18S-CV(81)
ST40X-18S-CV(81)
Deskarga: ST40X-18S-CV(81).pdf
ST40X-18S-CV(80)
ST40X-18S-CV(80)
Deskarga: ST40X-18S-CV(80).pdf
ST40X-18S-CV1
ST40X-18S-CV1
Deskarga: ST40X-18S-CV1.pdf
ST40X-10S-CVR(80)
ST40X-10S-CVR(80)
deskribapena: CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Deskarga: ST40X-10S-CVR(80).pdf
ST40RP
ST40RP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: DIAC 35-45V 2A DO214
Deskarga: ST40RP.pdf
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220