RM21WTP-20P(71)
HiroseHirose
RM21WTP-20P(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM21WTP-20P(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Fitxak: RM21WTP-20P(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
RM21WTP-20P(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM21WTP-20P(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2356 pcs Datuen fitxa RM21WTP-20P(71).pdf
Tentsioaren balorazioa 350VAC, 490VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21 Shell Material Brass
Shell Amaitu Nickel Series RM-W
Packaging Bulk Beste izenak 109-1404-0-71
H124410
RM21WTP-20P(71)-ND
Orientazio Keyed Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate Brass, Nickel eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RM21WTP-20S(31)
RM21WTP-20S(31)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONNECTOR
Stockean: 5879 pcs
Deskarga: RM21WTP-20S(31).pdf
RFQ
RM21WTP-15P(71)
RM21WTP-15P(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP