RM15WTPZ-10P(71)
HiroseHirose
RM15WTPZ-10P(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM15WTPZ-10P(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: RM15WTPZ-10P(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
RM15WTPZ-10P(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM15WTPZ-10P(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4493 pcs Datuen fitxa RM15WTPZ-10P(71).pdf
Tentsioaren balorazioa 350VAC, 490VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15 Shell Material Zinc Alloy
Shell Amaitu Chromate Series RM-W
Packaging Bulk Beste izenak H124364
RM15WTPZ-10P(71)-ND
Orientazio Keyed Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 5A