QR/P18-18PB
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QR/P18-18PB
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 1.5MM 18 POS
Fitxak: QR/P18-18PB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
QR/P18-18PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QR/P18-18PB fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 1.5MM 18 POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50187 pcs Datuen fitxa QR/P18-18PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera IDC
Series QR/P18 Pitch 0.059" (1.50mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua - Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 18 Zutabe kopurua -
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 1A