PQ50S-48P(01)
HiroseHirose
PQ50S-48P(01) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ50S-48P(01)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR
Fitxak: 1.PQ50S-48P(01).pdf2.PQ50S-48P(01).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PQ50S-48P(01)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ50S-48P(01) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6423 pcs Datuen fitxa 1.PQ50S-48P(01).pdf2.PQ50S-48P(01).pdf
Series PQ50 Errenkada tartea 0.152" (3.85mm)
Pitch 0.148" (3.75mm) Packaging Bulk
Beste izenak 236-2023-3-01
H124803
PQ50S-48P(01)-ND
Errenkada kopurua 6
Posizio kopurua 48 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 48 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.148" (3.75mm)