MQ212-10P
HiroseHirose
MQ212-10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MQ212-10P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
Fitxak: MQ212-10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MQ212-10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MQ212-10P fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67203 pcs Datuen fitxa MQ212-10P.pdf
Tentsioaren balorazioa 50VAC Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series MQ212
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak H11455TR
MQ21210P
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.112" (2.85mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 0.3A Harremanetarako mota Center Strip Contact
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Flash
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu - Post Gold
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MQ212B-10PR
MQ212B-10PR
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
Stockean: 6757 pcs
Deskarga: MQ212B-10PR.pdf
RFQ
MQ212-10PRT
MQ212-10PRT
fabrikatzaileak: Hirose