MDF7-9S-2.54DSA(56)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-9S-2.54DSA(56)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 9POS SINGLE TIN
Fitxak: MDF7-9S-2.54DSA(56).pdf
  • Mezua
MDF7-9S-2.54DSA(56)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-9S-2.54DSA(56) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 9POS SINGLE TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69546 pcs Datuen fitxa MDF7-9S-2.54DSA(56).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak Q4464902A
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 9 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 39.4µin (1.00µm)