MDF7-34D-2.54DSA(96)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-34D-2.54DSA(96)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-34D-2.54DSA(96)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-34D-2.54DSA(96) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26826 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0227-0-96
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
eskaerak -
Produktu erlazionatuak
MDF7-34D-2.54DSA(56)
MDF7-34D-2.54DSA(56)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD