MDF7-26D-2.54DSA(95)
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-26D-2.54DSA(95)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS DBL STR TH TIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-26D-2.54DSA(95)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-26D-2.54DSA(95) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 26POS DBL STR TH TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59251 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0247-8-95
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 26 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Tin Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
Produktu erlazionatuak
MDF7-26D-2.54DSA(56)
MDF7-26D-2.54DSA(56)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD
Stockean: 26904 pcs
Deskarga: MDF7-26D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-26DP-2.54DSA(55)
MDF7-26DP-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN HDR 26POS 2.54MM
Stockean: 54399 pcs
Deskarga: MDF7-26DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-26D-2.54DSA(37)
MDF7-26D-2.54DSA(37)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT 26POS DBL STR TH GOLD
Deskarga:
MDF7-26D-2.54DSA(55)
MDF7-26D-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-26D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-26D-2.54DSA(96)
MDF7-26D-2.54DSA(96)
Deskarga:
MDF7-26D-2.54DSA
MDF7-26D-2.54DSA
Deskarga: MDF7-26D-2.54DSA.pdf
MDF7-26D-2.54DSA(33)
MDF7-26D-2.54DSA(33)