MDF7-24D-2.54DSA(39)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-24D-2.54DSA(39)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 24POS DOUBLE GOLD
Fitxak: MDF7-24D-2.54DSA(39).pdf
  • Mezua
MDF7-24D-2.54DSA(39)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-24D-2.54DSA(39) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 24POS DOUBLE GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4812 pcs Datuen fitxa MDF7-24D-2.54DSA(39).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0244-0-39
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua 16 Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 78.7µin (2.00µm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 78.7µin (2.00µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Tin Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
eskaerak -
Produktu erlazionatuak
MDF7-24D-2.54DSA(43)
MDF7-24D-2.54DSA(43)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT 24POS DBL STR TH
Stockean: 59473 pcs
Deskarga:
RFQ
MDF7-23P-2.54DSA(01)
MDF7-23P-2.54DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 23POS 2.54MM
Stockean: 29605 pcs
Deskarga: MDF7-23P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-23S-2.54DSA(56)
MDF7-23S-2.54DSA(56)
deskribapena: CONN RECEPT 23POS SINGLE TIN
Deskarga: MDF7-23S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-24D-2.54DSA
MDF7-24D-2.54DSA
deskribapena: CONN RECEPT 24POS DOUBLE GOLD
Deskarga: MDF7-24D-2.54DSA.pdf
MDF7-23S-2.54DSA
MDF7-23S-2.54DSA
Deskarga: MDF7-23S-2.54DSA.pdf
MDF7-23S-2.54DSA(55)
MDF7-23S-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-23S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-24D-2.54DSA(95)
MDF7-24D-2.54DSA(95)
deskribapena: CONN RCPT 24POS DBL STR TH TIN
Deskarga:
MDF7-24D-2.54DSA(55)
MDF7-24D-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-24D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-24D-2.54DSA(56)
MDF7-24D-2.54DSA(56)
Deskarga: MDF7-24D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-24DP-2.54DSA
MDF7-24DP-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN HDR 24POS 2.54MM
Deskarga: MDF7-24DP-2.54DSA.pdf
MDF7-23P-2.54DSA(55)
MDF7-23P-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-23P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-24D-2.54DSA(96)
MDF7-24D-2.54DSA(96)
deskribapena: CONN RCPT 24POS DBL STR TH GOLD